technik automatizace údržby, nový bydžov

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
nový bydžov, královéhradecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/168/10/2019/SP - t-1581

popis pracovní pozice

Do divize, která je mezinárodním dodavatelem vysoce specializovaných pryžových výrobků a soustředí se na inovativně - zákaznické řešení pro systémy těsnění a tlumení vibrací automobilového, stavebního a strojního průmyslu, hledá do svého týmu novou posilu! Hledáte práci ve firmě, která má budoucnost a dlouhodobou prosperitu? Zaujala Vás tato pozice a úkoly, které s ní jsou spojené? Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru, nebo Vám odvětví elektrotechniky není cizí? Tak právě pro Vás máme práci!

Hlavní náplň práce

  • Zajišťuje dokumentaci ke strojům dle platné legislativy
  • Spravuje technickou dokumentaci strojů
  • Spolupracuje při plánu oprav a generálních oprav
  • Zásadně se podílí na eliminaci poruch a zlepšování spolehlivosti výrobních strojů automatizace a zařízení
  • Pracuje s normami a sleduje jejich aktualizace
  • Podílí se při zavádění nejnovějších technologií a postupů v údržbě automatizace a ve výrobě
  • Sleduje a vyhodnocuje technický stav zařízení
  • Analyzuje výsledky funkčnosti zařízení
  • Navrhuje nápravná opatření a podílí se na optimalizace plánu údržby automatizace

  • Seberealizace a samostatná práce zaměřená na hledání řešení
  • Mnohotvárná činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 120 korun
  • Příjemná firemní kultura
  • Závod založený na otevřenosti a uznání hodnot
  • Moderní vybavení a zavádění nové strojní techniky

co od vás očekáváme

  • Vzdělání elektrotechnické vyhlášky 50 §6
  • Všeobecné znalosti automatizačního řízení nebo výrobních linek
  • Znalosti pneumatických systémů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Základní znalost AJ
  • Praxe na pozici min. 2 roky
  • znalosti kamerových systémů a PLC řízení - výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
  • týmový hráč, otevřený přístup k úkolům
  • aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.