technik bozp a po, sviadnov

kontakt
zuzana mikovská, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
sviadnov, moravskoslezský kraj
obor
Ostraha a bezpečnost
referenční číslo
8617
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme specialistu, technika, koordinátora BOZP a PO do výrobní společnosti v Moravskoslezském kraji (nejedná se o automotive). Pokud alespoň z části splňujete níže uvedené požadavky, ozvěte se!

Co bude náplní Vaší práce:

  • Identifikace a implementace legislativních požadavků
  • Monitorování a podpora plnění firemních cílů
  • Koordinace a zajištění kontrol v oblasti SHE
  • Prevence havarijních stavů a situací
  • Provádění interních auditů a realizace nápravných opatření z nich
  • Reporting dle požadavků centrálního oddělení SHE
  • Realizace vstupních i periodických školení v oblasti SHE
  • Soustavné vyhledávání rizik
  • Implementace projektů a jejich aktivní podpora (BeCare)
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními  centrálou společnosti
  • Zajištění komunikace s třetími stranami v SHE oblasti

Co od Vás potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti práce (nebo jiný technický obor)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost platné legislativy v oblasti BOZP
  • Znalost platné legislativy v oblasti ŽP výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace s centrálou)
  • Práce na PC MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • Komunikativnost, samostatnost a systematický přístup k práci
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co Vám nabízíme:

  • zázemí silné strojírenské společnosti,
  • 5 týdnů dovolené,
  • motivující finanční ohodnocení a systém pravidelných odměn,
  • pružnou pracovní dobu,
  • dotované stravování v závodní jídelně (ranní i odpolední směna),
  • jazykové vzdělávání a spoustu dalších firemních benefitů,