technik údržby - automatik, rychnov nad kněžnou

kontakt
kateřina jůzová - 770173964, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/19/11/2019/KJ - t-1643

popis pracovní pozice

Máte platnou vyhlášku 50 a jste z okolí Rychnova nad Kněžnou? Pojďte k nám pracovat jako údržbář!

Vaší náplní práce bude:

  • preventivní údržba strojů
  • v případě poruch - servisní zásahy
  • údržba, oprava a seřízení montážních strojů a přípravků (hydraulická, pneumatická, elektrická zařízení)
  • dodržování plánu údržby
  • identifikace náhradních dílů
  • evidence zásob náhradních dílů, maziv a olejů, nástrojů a nářadí
  • vedení záznamů údržby

co vám nabídneme

  • seberealizaci a možnost dalšího rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a další benefity

co od vás očekáváme

  • elektrotechnické nebo strojní vzdělání
  • vyhlášku 50, alespoň paragraf 6
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci automatizace, pneumatiky a hydrauliky
  • schopnost pracovat na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení
  • manuální i technickou zručnost
  • zkušenosti s řídícími systémy Siemens, Fanuc
  • výhodou je praxe v automobilovém průmyslu
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu (18-ti směnný provoz - pracovní soboty)
  • samostatnost a zodpovědnost se schopností týmové spolupráce
  • znalost práce na PC

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.