technik údržby - elektro, žatec

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žatec, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/67/09/2020/LS - t-2483

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost ze severních Čech, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Technik/čka údržby.

Na této pozici budete mít na starosti:

  • technickou podporu výroby
  • optimalizaci a údržbu technologického vybavení
  • spolupráci při zavádění nových produktů do výroby
  • řešení technických změn

co vám nabídneme

  • mzdové ohodnocení na základě předchozích zkušeností
  • 13.plat
  • 25 dní dovolené
  • odborné a jazykové kurzy
  • moderní zázemí mezinárodní společnosti

co od vás očekáváme

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • předchozí zkušenost z obdobné pozice (výrobní společnost)
  • vyhlášku 50, §6
  • schopnost a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • technické znalosti, orientaci na detail

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.