technik údržby, rychnov nad kněžnou

kontakt
kateřina chaloupková - 770173964, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/61/01/2021/KC - t-2863

popis pracovní pozice

Hledáme technika údržby z okolí Rychnova nad Kněžnou! Máte platnou vyhlášku 50, §6? Orientujete se v technické dokumentaci (elektro, pneuamatika)? Tak jste po nás ideálním kandidátem!

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • čisté pracovní prostředí
  • pravidelné navýšení mzdy
  • příspěvek na stravování
  • příplatek za 18-ti směnný provoz
  • roční bonus
  • mzdu cca 40 000 - 50 000 Kč/měsíc (dle zkušeností)

co od vás očekáváme

  • SOŠ/SOU elektrotechnické nebo strojní
  • vyhlášku 50, §6 podmínkou
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci elektro, pneumatika
  • schopnost pracovat na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení
  • manuální/technickou zručnost
  • zkušenost s PLC řídícím systémem Siemens - výhodou
  • praxi v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu (18 směnný provoz – pracovní soboty)
  • ochotu docházet na nepravidelné nedělní údržby strojů a zařízení (dle předem stanovených rozpisů)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.