technik, brno

kontakt
pavlína kolouchová - 770193349, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/122/09/2019/PK - t-1442

popis pracovní pozice

Chceš práci v moderním, inovativním prostředí? Hledáme techniky do výroby do nové haly v Modřicích/Slatině. Společnost se zabývá výrobou počítačových komponentů. Práce s možností výběru směn!

Co bude náplní Tvé práce?

  • jako technik kvality budeš mít za úkol rozpoznat kvalitu výrobku
  • budeš testovat jednotky na zákaznickém softwaru
  • budeš se podílet na opravách hotových výrobků
  • jestli tě baví opravovat, můžeš se podílet na opravě vadných výrobků (pájení apod.)

co vám nabídneme

  • mzdu 25 000 - 32 000 Kč měsíčně
  • směny, které jsou pevně dané - jednosměnný provoz, 12h směny
  • práci 3 dny v týdnu
  • osobní přístup
  • práci v nové, klimatizované hale
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • nadstandardní příplatky za přesčasy a víkendy
  • firemní, rodinné akce

co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání (technické nebo elektrotechnické zaměření)
  • zkušenosti s oblastí kvality výhodou
  • znalost nástrojů kvality a statistického řízení procesů
  • znalost MS Office na základní úrovni
  • základní znalost angličtiny
  • znalost SAP systému výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.