technolog lisovny, rakovník

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rakovník, středočeský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
8798
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro světového dodavatele v automobilovém průmyslu a partnera pro všechny výrobce automobilů po celém světě hledáme kolegu. Ještě to vy?

Firemním cílem je zvyšování bezpečnosti a ekologičnosti automobilismu. Od roku 1995 probíhá výroba v závodu v Rakovníku. Jejím zaměřením je produkce klimatizačních jednotek, kontrolních panelů a předních masek.

NABÍZÍME

-      - Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl

-      - Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive

-      - Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí

-      - Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech

-      - Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům

-      - Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro          volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro                    zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění,bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40        000 Kč

     Náplň práce

-       - návrh konceptu vstřikovacích forem

-       - komunikace s projektovým týmem a nástrojárnami

-       - spolupráce s designem plastového dílu a analýza vyrobitelnosti

-       - řešení konstrukčních problémů na plastovém díle a na formě

-       - validace konstrukce vstřikovacích forem a posuzování a realizace modifikací

-       - zodpovědnost za realizaci a optimalizaci zkoušek lisování u nových forem

-       - tvorba technické dokumentace

Požadujeme

-      -  SŠ/VŠ vzdělání technického směru – strojní

-       - praxe s formami pro vstřikování plastů a znalost technologie vstřikování

-       - znalost konstrukce vstřikovacích forem a plastových dílů

-       - znalost technologie obrábění

-       - AJ - pokročilý (komunikace s mezinárodním týmem a dodavateli)

-       - znalost práce s PC - kancelářský sw (office, windows)