technolog polygrafie, břidličná

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
břidličná, moravskoslezský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/68/05/2020/AL - t-2131

popis pracovní pozice

Hliník se odstěhoval do Humpolce? Ale kdepak... Je tady u našeho významného klienta! Jako největší producent obalových materiálů v naší krajině využívá náš klient hliník při zpracování každý den a v současnosti hledá technologa polygrafie do svého týmu!

náplň práce:

  • Definování technologických postupů včetně jejich neustálého zlepšování
  • Příprava a vytváření technologické dokumentace
  • Řešení technologických postupů včetně řešení problémů na strojních zařízeních
  • Řešení zákaznických požadavků
  • Příprava a koordinace provozních zkoušek - vstupní materiály, nové projekty
  • Spolupráce s vývojovým oddělením na nových projektech

co vám nabídneme

  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
  • Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, za práci v noci a o víkendech
  • Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
  • Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
  • Permanentka - volné vstupy na bazén v Břidličné
  • Na vybraných pozicích poukaz na rekondiční týdenní pobyt (pro kolegy pracující u nás ve ztíženém pracovním prostředí)
  • Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání (chemického směru; organická technologie; technologie polymerních látek; apod.)
  • Komunikativní znalost angličtiny, ideálně na úrovni B2
  • Flexibilita, analytické myšlení
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Silná orientace na zákazníka
  • Řidičský průkaz sk. B a znalost práce na PC je samozřejmostí.
  • Výhodou je praxe v oboru polygrafie, obalového průmyslu nebo obdobného typu výroby

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.