technolog svařování, hranice

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hranice, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/46/09/2019/AN - t-1412

popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného parťáka do týmu pro technologii svařování, který má zájem se podílet na tvorbě kvalitních produktů a zařízení ve stabilní mezinárodní společnosti, která dodává systémy pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center.

  • dohled nad svařovacími procesy
  • vytváření a aktualizace směrnic a norem
  • podpora svařovacímu dozoru
  • zajišťování odborného růstu pracovníků

co vám nabídneme

  • stabilní mezinárodní společnost se zajímavým produktem
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na dojíždění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • zvýhodněný tarif T-Mobile
  • firemní školka

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání strojírenského nebo jiného technického zameření
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • znalost svařovacích technologií
  • titul Evropského svářecího technologa
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativní schopnosti
  • mírně pokročilá úroveň němčiny výhodou

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.