technolog/ žka pro pcv, jihlava

kontakt
císařová lenka - 602 431 603, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Auto - moto
referenční číslo
/19/01/2019/RV - t-659
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Co bude náplní Vaší práce

-definování a realizace koncepce výrobního zařízení (obstarání výrobních strojů a zařízení)

-plánování výrobních zařízení pro nové generace produktů PCV-Tlakový regulační ventil systému Common Rail

-optimalizace stávající sériové výroby se zaměřením na nové PCV generace a podílení se na investičních propočtech a plánování výrobních kapacit

-mezinárodní spolupráce na nových projektech produktu PCV s vývojovým centem ve Francii, Lyon a centrum koordinace nových náběhů v Německu, Hamburg

-zároveň SE-Team meeting (Simultaneous Engineering), příp. účast na týmových workshopech pro jednotlivé PCV projekty

-podpora uvolňování nových produktů a jejich náběhu do velkosériové výroby

Co Vám nabídneme

-nástupní mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs

-pružnou pracovní dobu

-práci z domu (Home office)

-možnost příspěvku na bydlení

-příležitost k profesnímu růstu

-intenzivní jazykový kurz v případě potřeby

-širokou škálu možností dalšího vzdělání

-důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou

-zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky koncernu Bosch a smluvních partnerů)

Co od vás očekáváme

-VŠ technického směru nebo SŠ s maturitou strojírenského zaměření a min. 3 roky praxe na obdobné pozici

-znalost práce na PC: Work, Excel, PowerPoint, Outlook

-komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

-možnost cestovat, schopnost prosadit se

-mezinárodní zkušenosti vítány (např. z jiných Bosch závodů)

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.