technolog/kvalitář - 1 směna, rychnov nad kněžnou

kontakt
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/28/02/2019/JD - t-724
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou tepelných čerpadel, hledáme kolegu na pozici "technolog/kvalitář".

Náplň práce:

  • řízení, zlepšování a optimalizace stávajících pracovních a technologických procesů
  • technologická podpora výroby, zabezpečení informačního a technologického servisu pro výrobu
  • zvyšování efektivity výroby
  • zajištění kvality výrobku, analýzy a aktivní využívání nástrojů kvality
  • zpracování záznamů o neshodě výrobku
  • tvorba technologické dokumentace

co vám nabídneme

  • zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti
  • mzda 25 000 Kč - 35 000 Kč
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • roční bonusy
  • jednosměnný, čistý provoz
  • příjemné pracovní prostředí

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ technického zaměření, vhodné i pro absolventy
  • komunikativní znalost NJ či AJ podmínkou
  • samostatnost a zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.