telekomunikační technik, teplice

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
teplice, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/44/01/2021/LS - t-2856

popis pracovní pozice

Hledáme šikovné absolventy i zkušené pracovníky! Pokud jste čerstvým držitelem výučního listu v oboru elektro a chcete získat potřebnou praxi v tomto oboru, neváhejte nás kontaktovat. Stejně tak touto nabídkou rádi oslovíme uchazeče, kteří na obdobné pozici zkušenosti již získali.

TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIK

Náplní Vaší práce bude:

  • výstavba telekomunikačních sítí pro mobilní operátory
  • instalace telekomunikačních zařízení
  • kabeláže
  • výškové práce - instalace zařízení v budovách, na stožárech

co vám nabídneme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dní dovolené navíc
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práce ve stabilním kolektivu
  • možnost osobního růstu

co od vás očekáváme

  • vyučení v oboru elektro nebo předchozí zkušenost na podobné pozici alespoň 3 roky
  • platnou vyhlášku 5/1978, §5 (či výše)
  • aktivní zájem o obor
  • ochotu cestovat
  • flexibilitu, zodpovědný přístup
  • řidičský průkaz sk.B - výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.