teplé místečko při zpracování plastů - až 28000 kč / měsíc, kuřim

kontakt
věra řezaninová - 778431931, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kuřim, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/10/03/2018/VŠ - t-197
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

  • obsluha strojního zařízení/automatické linky na lisování plastů
  • komplexní obsluha svěřené linky od A-Z a samostatné provádění příslušných úkonů
  • čištění linky a zajištění správného fungování
  • zodpovědnost za danou výrobu na svěřených strojních zařízeních
  • balení výrobků

Co Vám nabídneme

  • jste ochotný pracovat ve směnném režimu - den/noc (11ti hodinové směny)
  • technické myšlení Vám není cizí, zkušenosti z obdobné pozice jsou vítány
  • chcete se učit a růst společně se společností
  • jste manuálně zručná/ý

Koho hledáme

  • motivující finanční ohodnocení - základní mzda od 20 100 Kč
  • nástupní bonus 25 000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
  • docházkový bonus až 4 500 Kč
  • zákonné příplatky až 2 000 Kč
  • směnný kalendář nastavený na rok dopředu v pravidelném režimu
  • práci v dynamickém týmu orientovaném na výsledky
  • individuální přístup a prostor pro profesní růst
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • a v neposlední řadě nabízíme skvělou dostupnost – autobusová zastávka přímo u výrobního závodu