test analyst, praha 5

kontakt
kateřina doupovcová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 5, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
8822
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Test Analyst

Testování ti není cizí a baví tě? Dokážeš analyticky myslet a dívat se na řešení s detailnější perspektivy? Baví tě pracovat v kolektivu? Aktuálně hledáme pro našeho klienta působící v oblasti bankovnictví Test analyst(k)u.

Co tě čeká:

·         Testování a analýza SW

·         Scrum metodika

·         Spolupráce s ostatními odděleními (developeři, produkťáci, ….)

Co je potřeba znát/umět než se přihlásíš:

·         Zkušenosti s testováním (manuální testeři s minimální zkušeností s autom. jsou také vítani)
·         Analytické myšlení
·         Zkušenosti s některých z nástrojů: TestRail, Jira, Selenium
·         Proaktivní chování (očekáváme, že tvojí snahou bude chtít pracovat i na sobě samotném

·         Chuť se učit novým věcem

Co klient nabízí:

·         Platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a očekáváních
·         Profesionální růst
·         Příjemné pracovní prostředí, dobří kolegové
·         Vzdělávání, konference

·         Flexibilní pracovní doba

V případě zájmu zašlete svůj životopis katerina.doupovcova@randstad.cz