testování produktů, brno

kontakt
sandra sedlářová - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/35/07/2020/SS - t-2243

popis pracovní pozice

Mezinárodní firma zabývající se elektronikou a dalším příslušenstvím, hledá do svých řad spolupracovníka.

Chcete zkusit něco nového s možností pracovního růstu?

Reagujte na inzerát a staňte se součástí silného týmu.

co vám nabídneme

Mzda

  • průměr 22.000,-

Směnnost

  • jednosměnný provoz
  • 6.30 - 15.00
  • 50 min. přestávka

Další výhody

  • dotované stravenky
  • po ZD příspěvek na multisport kartu
  • dovolená 22 dnů, po prvním roce navýšeno na 25 dnů
  • dovoz jídla na pracoviště
  • občasná pozice v sedě

co od vás očekáváme

Kolektivního ducha

Znalost práce na počítači podmínkou

Znalost AJ výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.