twoja ulubiona słodka brygada za jeszcze więcej pieniędzy!, opava

publikováno
kontakt
klaudie kuchaříková-778768795, randstad hr solutions
druh práce
přihlásit se teď

popis pozice

publikováno
lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
stálý úvazek
referenční číslo
/2/04/2018/VŠ - t-3483
kontakt

popis pracovní pozice

czy chciałbyś zarobić dodatkowe pieniądze na lato? Poszukujemy zręczne osoby na stanowisko operatora produkcji do wyrabiania ciastek w Opawie. Średnie zarobki 135 - 150 CZK / godz. Możliwość kupienia (miesięcznie) 5 - 7 kg  produktów firmy za symboliczną cenę. U nas do syta możesz się delektować słodyczami takich marek jak Bebe, Fidorka, Oreo i wielu innych. Kontaktuj się z nami na tel. +420 778 768 795

opis stanowiska pracy

  •  obsługa słodkiej linii produkcyjnej
  • zbieranie i pakowanie słodyczy
  • uzupełnianie pięknych opakowań
  • czyszczenie linii produkcyjnych z pachnącej czekolady
  • kontrola jakości produkcji, z przerwą na degustację ☺
  • pracować na 3 zmiany lub na 2 zmiany w trybie ciągłym

co vám nabídneme

oferujemy

  •  ponadstandardowe wynagrodzenie w regionie - średnie wynagrodzenie 135 - 150 Kč/godz. zależnie od zmian
  • dopłaty zależnie od zmiany:

18,50 Kč/godz. przy pracy na zmianę nocną

10,40 Kč/godz. przy pracy w ruchu ciągłym

8,20 Kč/godz. przy pracy na drugiej zmianie

  • 25% z płacy średniej przy pracy w weekend
  • 5-7 kg wyrobów firmowych co miesiąc za symboliczne ceny
  • dalsze ekstra bonusy za godziny nadliczbowe
  • możliwość przejścia do pracy na pełnym etacie
  • dotowane wyżywienie i napoje (30 Kč/posiłek)

co od vás očekáváme

profil idealnego kandydata

  •  chęć podjęcia pracy na zmiany
  • niekaralność
  • dobry stan zdrowia
  • ukończone min. 18 lat

jak se přihlásit

jak się zgłosić

Zainteresowało Cię to stanowisko pracy? Wypełnij formularz kontaktowy. Jak tylko otrzymamy Twoją odpowiedź, koleżanka Jana skontaktuje się z Tobą w czasie najpóźniej do 2 dni roboczych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, kontaktuj się z nami na tel. +420 778 768 795.

Jeżeli chcesz przejrzeć kompletną ofertę wolnych miejsc pracy, zajrzyj na www.randstad.cz.