účetní v mezinárodní společnosti, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/38/01/2020/AN - t-1811

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta s mezinárodní působností a pozitivní pracovní atmosférou hledáme odborníka z oblasti účetnictví. Účetnictví Vás baví a naplňuje? Máte praxi v účetnictví a rozumíte angličtině? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

  • provádění účetních operací v rámci platné legislativy
  • zpracování vystavených faktur a interních dokladů
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • zpracování závěrek a podkladů pro reporting
  • spolupráce při přípravě podkladů pro auditory
  • zodpovědnost za přesnost v účetnictví a identifikaci rozdílů

co vám nabídneme

  • 25 dní dovolené
  • penzijní a životní připojištění
  • dotované stravování/stravenky
  • benefit karta
  • příspěvek na dopravu
  • notebook a telefon
  • práci v mezinárodní společnosti s dobrou pověstí a fajn atmosférou
  • pružnou pracovní dobu

co od vás očekáváme

  • min SŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalost práce v ERP systému - ideálně SAP
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni - emailová komunikace
  • časová flexibilita, preciznost a pečlivost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • týmový hráč

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.