údržbář budovy - elektrikář, lovosice

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
lovosice, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/112/09/2020/LS - t-2495

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti z pozice údržbáře budovy a zároveň rozumíte oboru elektro? Jste vyučen/a v oboru? Můžete nabídnout platnou vyhlášku 50 §5? Jste náš člověk! Ozvěte se nám se svým profesním životopisem a zjistěte více o pracovní nabídce.

ÚDRŽBÁŘ BUDOVY/ELEKTRIKÁŘ

Náplní Vaší práce na této pozici bude:

  • provádění potřebných elektro prací
  • provádění preventivní a poruchové údržby
  • zajištění chodu elektrických zařízení budov
  • řešení vzniklých závad a následná realizace oprav

co vám nabídneme

  • pohyblivou složku ke mzdě
  • rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • další benefity

co od vás očekáváme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50 §5, případně výše
  • řidičský průkaz sk.B

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.