údržbář strojních zařízení, hrádek

kontakt
renata marešová - 602 217 171, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hrádek, plzeňský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/216/04/2019/KČ - t-887

popis pracovní pozice

Náš významný klient hledá posily do svého týmu v Hrádku a v Robčicích. Líbilo by se Vám pracovat v 1 směnném provozu 8 hodin denně a užívat si volné víkendy s rodinou? Hledáme ostřílené údržbáře, kteří za své zkušenosti budou také náležitě odměněni. Na druhé straně je pozice vhodná také pro absolventy, kteří chtějí získat v tomto oboru praxi od zkušenějších kolegů.

Náplň práce:

  • údržba mechanických zařízení v kovovýrobě
  • čištění, opravování a seřizování strojních zařízení

  • mzda od 23.000 do 30.000 Kč (dle předchozích zkušeností a praxe)
  • prémie
  • inflační příplatek
  • docházkový příplatek
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • 1 směnný provoz (8 hod/denně)
  • volné víkendy
  • svozová doprava zdarma z Plzně do Hrádku (v Robčicích nutná vlastní doprava)
  • možnost kariérního růstu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup přímo do kmene společnosti

co od vás očekáváme

  • předchozí praxe výhodou
  • vyučení v příbuzném oboru
  • svářečská praxe (v Hrádku výhodou, v Robčicích podmínkou)
  • vlastní osobní automobil (v Hrádku výhodou, v Robčicích podmínkou)
  • samostatnost a zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 778705858 nebo nás navštivte osobně na naší plzeňské pobočce, která sídlí Na Roudné 46 v Plzni.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.