údržbář strojů, nový bydžov

kontakt
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
nový bydžov, královéhradecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/55/05/2018/JD - t-261
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náš klient se soustřeďuje na inovativní, zákaznicky specifická řešení pro systémy těsnění a tlumení vibrací v kvalitativně náročných aplikacích automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu.

Nabízíme:

- práci zaměřenou na hledání a realizaci řešení

- dynamickou společnost s dlouhodobou perspektivou

- důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání

- příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a uznávání hodnot

 - stravenky v hodnotě 90 Kč

- příspěvek na penzijní připojištění

- narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea

Co budete dělat:

- udržovat strojní park v dobré kondici

- orientace ve výkresové dokumentaci

Co od Vás očekáváme:

- jste zámečník nebo elektromechanik

- všeobecné znalosti automat. zařízení, nebo výrobních linek, pneumatických systémů

- základní znalosti AJ

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové