uživatelská podpora s angličtinou, brno

kontakt
jakub nováček - 778463512, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Zákaznický servis
referenční číslo
/113/04/2020/JN - t-2100

popis pracovní pozice

umíš dobře anglicky a baví tě komunikace s lidmi? Nevadí ti pracovat i na noční směny, které jsou na oplátku dobře zaplacené? Potom neváhej číst dále, protože hledáme právě tebe.

náplň práce:

  • komunikace se zákazníky z USA
  • poskytování technické podpory těmto zákazníkům

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • velký příplatek za noční směny a ještě větší za víkendy
  • 13. plat
  • každoroční navýšení platu
  • stravenky 90 Kč
  • nadstandardní lékařskou péči
  • penzijní a životní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • spoustu firemních akcí
  • parkovací místo
  • cafeterii

co od vás očekáváme

  • velmi dobrou angličtinu (B2-C1)
  • ochotu pracovat i na noční směny
  • dobrý vztah k novým technologiím je velkou výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.