vedoucí oddělení kvality, česká třebová

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká třebová, pardubický kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/60/06/2020/PG - t-2176

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, hledáme nového kolegu (m/ž), který má zkušenosti v oblasti kvality i s vedením týmu podřízených zaměstnanců.

Hledáme šikovného kandidáta, který má obdobnou předchozí zkušenost z výrobní společnosti a převezme zodpovědnost za oddělení kvality.

Co vás na pozici čeká?

  • vedení týmu podřízených zaměstnanců (celkem 10 zaměstnanců)
  • řízení oddělení kvality
  • účast na interních i externích auditech
  • plánování mezioperační/ výstupní kontroly
  • zodpovědnost za zpracování analýz kořenových příčin, stanovení a dohled nad plněním nápravných opatření
  • pravidelná komunikace se zákazníkem
  • analýzy dat a následný reporting

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • 26 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 70,- CZK
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • Benefit kartu: 6 000,- CZK / ročně - možnost využít na sportovní/ společenské aktivity, lékárně, knihkupectví aj.
  • školkovné 500,- CZK/ měsíc
  • systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy

co od vás očekáváme

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozice (3 - 5 let) z výrobní společnosti (strojírenství výhodou)
  • znalost norem kvality (ISO 9001/ 14 001 aj.)
  • schopnost delegovat/ vést/ motivovat podřízené zaměstnance, efektivně komunikovat
  • preciznost; orientaci na výsledek

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.