vedoucí projektu s aj, ústí nad orlicí

kontakt
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad orlicí, pardubický kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/34/11/2018/KŠ - t-618
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náš klient je výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Máte zkušenosti s koordinováním lidí a plánováním úkolů? Umíte efektivně vytvářet harmonogram práce? Jste zkušení v jednání se zákazníky a dodavateli? Pak je tato nabídka pro vás.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí nových projektů

Náplň práce:

Vedoucí projektu řídí vztah dodavatel - výroba – zákazník. Od zákazníka přebírá poptávku a zajistí vypracování nabídky. Po jejím odsouhlasení řídí vznik nového výrobku, od vypracování projektové dokumentace, přes výrobu prototypu a koordinaci výroby zkušební série. Výsledkem jeho práce je předání projektu do sériové produkce. Organizuje schvalovací procesy, plánuje a řídí realizaci změn v sériové výrobě, účastní se jednání u zákazníka. Do jeho kompetencí dále patří účast v procesu žádosti o změnu ze strany zákazníka, sledování nákladovosti a financování změn. Je zodpovědný za zajištění určeného objemu projektů / zakázek dle stanovených cílů, za procesní (výrobkové) zákaznické audity. Průběžně komunikuje se svěřenými zákazníky (vede s nimi obchodní jednání). Z větší části se nejedná o nové akvizice.

Co Vám nabídneme

·      odpovídající mzdové ohodnocení

·      zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu ½ placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel,

·      po roce příspěvek na penzijní připojištění,

·      měsíční příspěvek na cestu do práce,

·      využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví.

firemní tábory, sportovní a kulturní akce.

Co od vás očekáváme

Požadujeme:

·      min. SŠ vzdělání, VŠ výhodou, technický směr vítán

·      praxe min. 5 let v projektových nebo obchodních činnostech

·      komunikativní znalost angličtiny

·      znalost FMEA, SPC, norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949 výhodou

·      ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office)

·      praxe s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy v automotive velkou výhodou.

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.