vedoucí provozu, břeclav

kontakt
soňa vančová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
břeclav, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
9182
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Provozní ředitel (FMCG výroba)

Jste manažer se zkušenostmi z výrobní společnosti a chcete se uplatnit ve stabilním prostředí společnosti se silným zázemím?

Máme nabídku, která by Vás mohla zaujmout!

Na pozici budete zodpovídat za řízení malé výrobní společnosti o cca 30 lidech, která působí v oblasti potravinářství.

Čekají Vás různorodé úkoly ze všech možných oblastí. Budete se starat o to, aby výroba běžela hladce, byli zajištěné potřební provozní věci (elektřina, voda, funkční stroje), budete jednat se zákazníky i dodavateli – řešit reklamace; komunikovat s dopravci a expedicí; starat se o nábor lidí a odměňování; řešit platby a fakturace…… Jednoduše zodpovídat za to, aby svěřená společnost hladce fungovala a byla zisková.

Aby se Vám na pozici dařilo, budete potřebovat:

Zkušenosti z podobné pozice ideálně z oblasti potravinářství, či chemického průmyslu alespoň 3 roky

Mít náhled do různých oblastí týkajících se řízení firmy jako: ekonomie, výroba, logistika, SW záležitosti, nákup…..

Z osobnostních charakteristik: schopnost vést druhé, rozhodnost, komunikační zručnosti

PC znalosti – pokročilý uživatel, ŘP. Sk. B

Společnost nabízí:

Stabilní zázemí a dlouhodobou perspektivu společnosti

Možnost podílet se rozhodování o dalším rozvoji společnosti

Zajímavé platové ohodnocení a benefity

Pracoviště: Hodonínsko

Kontaktní osoba: Soňa Vančová, sona.vancova@randstad.cz, mobil +420 778 718 086