vedoucí směny, horní suchá

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
horní suchá, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/7/07/2020/AN - t-2233

popis pracovní pozice

Pro významného klienta, který vyvíjí a vyrábí na zakázku elektronické a mechatronické sestavy, přístroje a systémy, hledám dalšího člena týmu, který bude mít na starost koordinaci operátorů ve výrobě. Produkty nacházejí uplatnění hlavně v oblasti průmyslové elektroniky, senzoriky, měřicí a lékařské techniky. Jste týmovým hráčem, který dokáže vést svěřený tým a nevadí Vám pracovat ve směnném režimu? Pak neváhejte a zašlete mě své CV!

  • koordinace operátorů ve třísměnném provozu
  • mapování výrobního toku
  • optimalizace výrobních procesů
  • zajištění implementace nových procesů do výroby
  • zodpovědnost za bezpečnost práce a její kvalitu
  • zavádění procesů štíhlé výroby a norem

co vám nabídneme

  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní jazykové kurzy v pracovní době
  • roční prémie
  • sickday
  • doporučení nového kolegy 5000 CZK

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • zkušenosti s automotive výrobou
  • dobré komunikační a koordinační schopnosti
  • flexibilita a asertivita
  • zkušenosti se SAP
  • technické myšlení

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.