vedoucí týmu / teamleader plat až 29 000,- kč, hranice

kontakt
kamil wierzgoń - 778743781, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hranice, olomoucký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/14/07/2018/KW - 368
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou průmyslových rozvaděčů hledáme schopného vedoucího týmu:

Čemu se u nás budete věnovat?

  • vaší hlavní náplní bude vedení týmu ve výrobní linii průmyslových rozvaděčů
  • při této činnosti budete plánovat a přidělovat práci jednotlivým členům týmu, zajišťovat jejich další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, radit jim a podporovat je při řešení vzniklých problémů
  • pokud budete mít splněné úkoly spojené s vedením týmu, budete se věnovat produktivní práci na zakázkách ve výrobní linii
  • budete zodpovědný/á za včasné zhotovení zakázek ve výrobě a efektivní využívání zaměstnanců ve správný čas na správném místě a zajištění správného složení týmu podle kvalifikační matice

Nabízíme

  • čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale
  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti, která má zájem na dlouhodobých stabilních vztazích se svými zaměstnanci
  • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • výborná dopravní dostupnost - autobusové i vlakové nádraží je 10 minut pěšky od nás a navíc Vám dáme příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • další zajímavé a výhodné firemní benefity - přijďte se informovat

Profil ideálního kandidáta

  • máte doklad o ukončeném vzdělání SŠ/SOU elektrotechnického zaměření
  • baví Vás komunikovat, organizovat a vést a máte zkušenost s vedením montážního týmu
  • jste otevřená a komunikativní osobnost s vysokou mírou vlastní iniciativy a chcete na sobě dále pracovat a učit se nové věci

Co bude Vaší výhodou?

  • aktivní znalost němčiny a/nebo angličtiny
  • výroba rozvaděčů je Vaším koníčkem a máte v ní praktické zkušenosti