vedoucí výrobního týmu, libáň u jičína

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
libáň u jičína, královéhradecký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
8789
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Španělská nadnárodní společnost, která je čelním představitelem v designu, vývoji, logistice a výrobě interierových dílů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici Vedoucí výrobního týmu.

Máte zkušenosti s vedením týmu v automotive? Neváhejte se ozvat a zaslat nám svůj životopis, rádi Vás uvítáme!

Co nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • HPP na dobu neurčitou
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • dobré platové ohodnocení - zvláštní příplatky (stravenky, zvýhodněný tarif na telefon, 13. a 14. plat, odměny při pracovních a životních jubileích, odměnu 10.000,- po zkušební době, další odměna 10.000,- po uplynutí půl roku pracovního poměru)

Náplň práce:

  • vedení týmu výrobních operátorů a seřizovačů
  • dohled na plnění výrobního plánu
  • kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
  • sledování zmetkovitosti
  • motivace zaměstnanců

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání
  • automotive zkušenost výhodou
  • zkušenost s vedením 15 a více osob
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • týmového ducha