voňavá práce - opava

kontakt
jana latoňová - 778768795, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/2/04/2018/VŠ - t-1064

popis pracovní pozice

Ještě nemáš práci? Tak se k nám přihlas! Vydělej si peníze voňavou prací. Budeš pomáhat při výrobě sladkostí a sušenek. Vyděláš si průměrně 125-135 Kč/hod a navíc se můžeš nadlábnout sladkostí :).

  • obsluha sladké výrobní linky
  • sbírání a balení lahodných výrobků
  • doplňování krásných obalů
  • čištění voňavé čokolády z výrobních linek
  • kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání J
  • nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
  • směny dle domluvy

co vám nabídneme

  • jednoduchá voňavá práce
  • nadstandardní ohodnocení v regionu - průměrná mzda 125-135 Kč/hod
  • 5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
  • dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)

co od vás očekáváme

  • věk min. 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.