vydělej si námi 30 tisíc ve skladech u prahy, ostrava

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/39/10/2019/PG - t-1510

popis pracovní pozice

Hledáte novou práci? Nebo si chcete jen přivydělat? Pojďte pracovat s námi do skladů nedaleko Prahy! Čeká na vás spousta benefitů, mzda okolo 30 tisíc a jistota práce!

co vám nabídneme

  • 160Kč/hod + bonusy až 10%
  • obědy jen za 25 Kč
  • pití na pracovišti zdarma
  • možnost ubytování (není hrazeno)
  • doprava na/z pracoviště zdarma (autobus/ vlak)
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • klidné, čisté, klimatizované pracovní prostředí

co od vás očekáváme

  • ochota pracovat
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.