výpomoc na celním oddělení, praha

kontakt
petra tyrnerová - 778705044, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/63/03/2021/PT - t-3146

popis pracovní pozice

RATER JUNIOR

  • spolupráce na 2 měsíce s možností prodloužení
  • nástup možný ihned
  • pracovní doba od 16:00 - 00:00 (pondělí až pátek)
  • jednodušší importní celní deklarace (zaučíme)

AVÍZANT JUNIOR

  • spolupráce na 6 týdnů s možností prodloužení
  • pracovní doba od 15:00 - 23:00 (pondělí až pátek)
  • písemná komunikace s klienty
  • datové párování zásilek
  • práce s fakturami

co vám nabídneme

  • zkušenosti v mezinárodní logistické společností
  • místo výkonu práce Tuchoměřice
  • mzda 145 Kč/hod

co od vás očekáváme

  • uživatelskou znalost práce na PC
  • samostatnost
  • přesnost
  • smysl pro detail
  • zkušenosti s administrativou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.