výpomoc ve skladu, 120 kč/hod, brno

kontakt
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/33/11/2018/MŠ - t-617
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme brigádníka na dlouhodobou brigádu do skladu s elektronikou.

Jedná se o fyzicky náročnější práci, proto je vhodná spíše pro muže (15-20 kg).

Místo výkonu práce: Brno

PRACOVNÍ DOBA:

PONDĚLÍ-PÁTEK

12:00-16:00

Požadavek je chodit pravidelně 5 dnů v týdnu, tj. od pondělí do pátku. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

NÁPLŇ PRÁCE:

- vybalování a zabalování komponentů

Co Vám nabídneme

- mzda 120 Kč/hod

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv

- moderní pracovní prostředí

Co od vás očekáváme

- zájem o dlouhodobou spolupráci

- zkušenosti ve skladu výhodou, nikoli podmínkou

- nástup ihned

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.