výpomoc ve skladu - až 140,-/hod, pohořelice

kontakt
sandra sedlářová - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
pohořelice, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/87/09/2020/SS - t-2461

popis pracovní pozice

Hledáš nutně brigádu ke škole?

Rád se učíš novým věcem?

Pak my potřebujeme právě tebe!

Jedná se o krátkodobou brigádu ve skladu - nic těžkého, neboj.

co vám nabídneme

Mzda:

  • až 140 Kč/hodinu

Směnnost:

  • ranní nebo odpolední

Tvá pozice:

  • tzv. picker (vychystávání, skenování objednávek)
  • práce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže

co od vás očekáváme

  • směnu alespoň 2krát v týdnu
  • chuť si vydělat nějakou korunu
  • spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.