výpomoc ve výrobě, 140 kč/hod, brno

kontakt
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/26/07/2018/MŠ - t-613
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Informace o pracovním místě

Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc do výroby pro nevýrobní společnost, která se zabývá kompletací PC serverů. Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodnou jak pro muže, tak pro ženy.

Nechcete na brigádu chodit sami? Klidně s sebou vezměte kamarády, spolužáky a příbuzné a pracujte spolu – práce vás bude více bavit. Volných míst máme opravdu dost :-)

Místo výkonu práce: Modřice u Brna

Doprava z Brna (a zpět) je zajištěna ZDARMA!

PRACOVNÍ DOBA:

ranní (PO-NE): 6:15–18:15

noční (PO-PÁ): 20:30-05:00

PRIMÁRNĚ POTŘEBUJEME BRIGÁDNÍKY NA DENNÍ SMĚNY, HLAVNĚ OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA, nicméně záleží na domluvě.

Volba směn je čistě na Vás, záleží na Vašich časových možnostech (min. však 3 směny v týdnu).

NÁPLŇ PRÁCE:

- jednoduchá montáž

- doplňování materiálu a komponentů

- balení výrobků

Co Vám nabídneme

- mzda 110 Kč/hod

  - v měsíci prosinci 2018 se navyšuje na 140 Kč/hod z důvodu velké výroby

- příplatky za práci o víkendu 10% a práci v noci 10 %

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv

- moderní pracovní prostředí

- svozová doprava ZDARMA

Co od vás očekáváme

- časová flexibilita – nutnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu

- zájem o dlouhodobou spolupráci

- zkušenosti ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

- manuální zručnost PODMÍNKOU

- dobrý fyzický stav

- věk nad 18 let

- NÁSTUP IHNED

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.