výroba brzd - ostrava – už první měsíc až 25 700 kč - slévárna, až 23 000 - ostatní oddělení

kontakt
martin zeman - 778532034, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/48/09/2020/MZ - t-2434

popis pracovní pozice

Pojďte pracovat pro světovou jedničku ve výrobě brzd. Vše potřebné vás rádi naučíme, navíc za práci dostanete dobře zaplaceno, a ještě vám přispějeme na dopravu. Mzda se rychle zvyšuje, je možný i kariérní růst a za dobrý výkon přidáme každý měsíc 9 % ke mzdě navíc.

co vám nabídneme

  • Stabilní zaměstnání na HPP (3. měsíční zkušební doba)
  •  Na oddělení slévárny si v prvním měsíci vyděláte 21 500 – 25 700 Kč, na ostatních odděleních 21 500 – 23 000 Kč, poté i více.
  • Nástupní mzda 110,- Kč/hod. + příplatky a budeme navyšovat!
  • Prémie 9 % každý měsíc
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Rychlý vývoj mzdy a kariérní postup
  • Bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč (roste s odpracovanou dobou)
  • Příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
  • Příspěvek na stravování (obědy za 31 - 35 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Bonus za doporučení kamaráda 20 000,- Kč
  • Kvalitní zaškolení ihned první den + práci se zkušenými kolegy v prvních dnech

co od vás očekáváme

  • Praxi ve výrobě
  • Pečlivost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém provozu
  • Ochota práce přesčas
  • Manuální zručnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.