výroba fotoproduktů - 135 kč + příplatky, praha

kontakt
petra tyrnerová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/145/09/2020/PT - t-2526

popis pracovní pozice

Německá společnost sídlící v Praze hledá do svého kolektivu brigádníky! Chceš se podílet na výrobě vánočních fotodárků? Práce je rozmanitá, uplatnění máme opravdu pro všechny!

Co bude tvoji náplní práce? Můžeš být na úseku kompletace, máš možnost se podívat do expedice nebo se zúčastnit prací na dokončovacích strojích, všechno tě rádi naučíme.

Jsme přátelský kolektiv, přijď se přesvědčit, těšíme se na tebe!

  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti (nástupy od 2.11 a následně každé pondělí)
  • mzdu 135 Kč/hod a k tomu samozřejmě dostaneš příplatek za víkend nebo noční
  • budeš pracovat v moderní čisté hale
  • máme i super kantýnu, kde můžeš doplnit energii a ještě si pochutnat
  • rychle a pohodlně se k nám dostaneš, sídlíme pouze 7 min od metra (Chodov)

co od vás očekáváme

Budeš se podílet na výrobě dárku, proto je pro nás důležité, abys byl zodpovědný a pečlivý.

Stejně důležitá je pro nás časová flexibilita, pracujeme na směny (ranní/odpolední a koncem listopadu začnou víkendové směny a na některých pracovištích spustíme i noční).

Brigáda není vhodná pro studenty středních škol z důvodu časové náročnosti, nutné pracovat každý pracovní den (po-pá).

Předchozí zkušenosti nejsou potřebné, vše tě naučíme, ale technické předpoklady a zkušenosti na strojích jsou určitě výhodou.

Pokud tě tato nabídka práce zaujala, klikni na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu tvou odpověď, budu tě informovat o dalším průběhu.

Máš doplňující otázky? Neváhej mě kontaktovat.

Přeji ti hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na možnou budoucí spolupráci.

Pokud si chceš prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštiv www.randstad.cz.