výroba se mzdou až 22.000,-/měs., 1 směnný provoz, slatina

kontakt
sandra sedlářová - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
slatina, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/86/06/2019/SS - t-1177

popis pracovní pozice

Hledáme kolegu do zaměstnání ve výrobě na 12 hodinové směny a pracovní dny pouze 3 krát týdně.

Práce je vhodnější pro ženy, neboť se jedná o manipulaci s drobnějšími součástkami

Mzdové ohodnocení:

  • měsíční mzda: až 22.000 Kč

Skládá se z:

  • základní mzdy 17.500 Kč, + měsíční bonus 2.500 Kč + příplatky za víkendy a noční (25% přesčasy Po - Pá, 50% přesčasy o víkendu)

co vám nabídneme

  • práce s drobnou elektronikou
  • 1 směnný provoz (6.30 - 18.30 hod.), Po - St a Čt - So
  • 25 dnů dovolené (12hod. směny = 16,5 dne dovolené)
  • zaučení na pozici
  • 3 půl hodinové pauzy (jedna proplacená)
  • střídání pozic po 2,5 hod. - možnost práce v sedě
  • stravenky za noční a nedělní směny
  • kantýna - obědy cca za 28 Kč, káva za 3 Kč
  • posezení v altánu venku
  • multisport a benefit karta
  • nástup možný ihned
  • každý měsíc společné kulturní, sportovní, oddechové akce

co od vás očekáváme

  • zručnost a poctivost
  • dlouhodobá spolupráce
  • chuť se zapojit do týmu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.