výrobní dělník brigádně, až 125 kč/hod + další benefity, jihlava

kontakt
lenka masarechová - 778 703 874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/168/07/2019/LH - t-3202

popis pracovní pozice

Nemáte ještě dosavadní praxi a rádi byste získali zkušenosti u firmy, která je světovým lídrem na trhu v oblasti vývoje, výroby a servisu dopravních pásů? Poptáváte různorodou práci, kde nezažijete stejný den dvakrát? Nehledáte práci na HPP, ale pouze brigádu a směny chci si chcete volit podle sebe? Pak jste na správné adrese.

Vaší náplní práce bude:

  • různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě (nejedná se o stereotypní pásovou výrobu)
  • výroba dopravníkových pásů dle požadavků zákazníka
  • práce se stroji, metrem
  • kontrola kvality
  • drobné skladové operace
  • práce ve třísměnném provozu

co vám nabídneme

  • výdělek 110 - 125 Kč/hod dle směnnosti
  • příplatek za směnnost 25 %
  • bonusy za kvalitu a docházku
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 137,5 Kč/směna
  • možnost volby směn podle svých časových možností
  • možnost dlouhodobé spolupráce

co od vás očekáváme

  • skutečný zájem pracovat
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.