výrobní dělník v automotive - opava

kontakt
markéta kubelová +420 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/3/04/2018/VŠ - t-697
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Staňte se součástí pokroku a vývoje nových komponentů pro přední světové automobilky. Šlápněte s námi do pedálu a uvidíte produkty své práce denně na cestách. U nás máte jistotu stabilní práce, stále pro Vás zlepšujeme mzdové a pracovní podmínky.

co vám nabídneme

  • průměrná mzda 20 000 - 24 000,-
  • více druhů směnnosti
  • stravenky 100 Kč
  • flexipassy za docházku
  • 5 dnů zdravotního volna navíc
  • práce na hlavní pracovní poměr již od prvního dne
  • dlouhodobá spolupráce

co od vás očekáváme

  • pracovníky ochotné pracovat na směny
  • s dobrým zdravotním stavem
  • věk min. 18 let

Zaujala Vás tato pozice? Stiskněte tlačítko "mám zájem" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Těšíme se na další spolupráci.