výrobní dělník/dělnice až 23 000 kč/měsíc, trutnov

kontakt
veronika dostálková - 770139075, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
trutnov, královéhradecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/20/05/2021/VD - t-3366

popis pracovní pozice

Hledáte snadnou práci v moderní výrobě? Pojďte pracovat jako výrobní dělník/dělnice v elektrotechnickém průmyslu do Trutnova.

Vaší pracovní náplní bude:

• montážní a manipulační práce na výrobní lince

• manuální kompletace výrobků

• obsluha strojů a zařízení

• zajištění kontroly kvality

co vám nabídneme

• průměrnou měsíční hrubou mzdu 23 000 Kč

• nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 50 %, příplatek za práci v noci 20 Kč/hod, příplatek za práci odpoledne 7,5 Kč/ hod, příplatek za práci v nepřetržitém provozu 14 Kč/hod)

• stravenky v hodnotě 75 Kč nebo 95 Kč za každou odpracovanou směnu

• výkonnostní bonus 25%

• 5 týdnů dovolené

• Benefit Plus

• moderní pracovní prostředí

co od vás očekáváme

• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

• spolehlivost

• zodpovědnost a pečlivost

• manuální zručnost

• předchozí zkušenosti z výroby výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.