výrobní operátor (od 24 700 kč / měs.) - nová příležitost v ústí nad labem

kontakt
simona kochová - 778703847, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/100/04/2018/MH - t-3010

popis pracovní pozice

Hledám spolehlivé pracanty, kteří by rádi našli uplatnění v prosperující společnosti zaměřené na výrobu ochranných a dekorativních barev. Práce je v třísměnném provozu, ale s volnými víkendy a měsíční mzdou od 24 700 Kč.

Máte zkušenosti z některého výrobního závodu jako operátor, případně jako obsluha výrobních zařízení / strojů?

Pak je tu pro Vás nová příležitost v přátelské a stabilní společnosti přímo v Ústí nad Labem!

  • měsíční mzdu od 24 700 Kč (od 20 500 Kč základ + osobní ohodnocení 2 700 Kč + prémie 1 500 Kč)
  • nadstandardní příplatky za přesčas (100% o víkendu)
  • 13. plat
  • flexipassy nebo příspěvek na dovolenou 5 000 Kč / rok
  • bonusy za pracovní výročí, doporučení kandidáta
  • zdarma kávu, čaj, vodu na pracovišti
  • dotované závodní stravování – 32 Kč / oběd
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • zajištěné pracovní oblečení a ochranné pracovní pomůcky včetně údržby - praní
  • profesionální školení, firemní akce apod.
  • práci na HPP
  • profesní růst
  • dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

co od vás očekáváme

  • vzdělání min SOU/SŠ
  • chuť do práce a spolehlivost
  • přesnost a manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu – víkendy jsou volné (R O N, 5:30 - 13:30, 13:30 - 21:30, 21:30 - 5:30)
  • fyzická zdatnost, bez alergií – prašný provoz
  • důležité je, co umíte a jak se k práci stavíte

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.