vývojář .net junior/senior, brno

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/183/01/2020/VM - t-1843

popis pracovní pozice

Zajímáte se o oblast moderních informačních systémů a chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi, které jsou na trhu (umělá inteligence, rozšířená realita, chytré telefony, hodinky nebo brýle)? Bez problému se domluvíte anglicky a průmysl 4.0 pro Vás není jen další buzzword? Pokud oceníte lidský přístup a možnost vidět výsledky za odvedenou prací, pak o sobě určitě dejte vědět!

co Vás na pozici čeká:

• vývoj aplikací v C# a VB.NET

• analýza technologických problémů

• návrh nových inovací a technologií

• testování nových technologií

• možnost odborného a jazykové vzdělávání (např.: kurzy angličtiny na pracovišti)

• 5 týdnů dovolené

• firemní notebook

• příspěvek na stravování

• příspěvek na penzijní připojištění

• herna s relaxační místností

• firemní a týmové akce

• pitný režim a občerstvení na pracovišti

co od vás očekáváme

• znalost jazyka platformy .NET (C# nebo VB.NET)

• znalost jazyka SQL

• znalost objektově orientovaného programování

• střední úroveň angličtiny (alespoň B1)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.