zákaznická podpora s angličtinou, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/18/05/2020/SV - t-2126

popis pracovní pozice

Dokončuješ právě studia a přemýšlíš o tom, co dál? Máš dobrou angličtinu, ale pracovních zkušeností zatím málo? Nevadí, máme pro Tebe skvělou příležitost! Na zákaznické podpoře u našeho klienta zúročíš své jazykové znalosti, naučíš se komunikovat s klienty, řešit problémy.... To vše v nových kanceláří a multikulturním prostředí.

A jaká bude Tvoje náplň práce?

  • budeš odpovídat na příchozí hovory anglicky mluvících klientů, kteří potřebují pomoci se svým internetovým připojením, telefonními službami, či chytrou televizí
  • obvykle se jedná o dotazy jako - zapomenuté heslo, nesrovnalost na faktuře, objednání servisu....
  • na vše Tě připraví 4-týdenní trénink

  • zajímavý plat a spoustu benefitů ( stravenky v hodnotě 90 Kč, systém kafeterie, nadstandardní zdravotní služby, každoročně navýšení mzdy, roční bonus, výhodný tarif od O2, teambuildingové aktivity)
  • propracované a důkladné zaškolení (žádné hození do vody)
  • možnost nastartovat svoji kariéru v mezinárodní společnosti a seznámit se s kolegy až z 80 zemí světa
  • dobře dostupné, perfektně vybavené moderní kanceláře s relaxačními zónami
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi

co od vás očekáváme

  • komunikativní znalost angličtiny min. na úrovni B2 - budeš mluvit nejen se zákazníky, ale i s kolegy
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • komunikativnost, příjemný projev, schopnost řešit problémy
  • ochotu pracovat na směny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na sona.vancova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.