práce v dělnických profesích

Hledáte práci v blízkosti vašeho bydliště? Podívejte se na aktuální přehled volných míst u firem v různých částech České republiky. Zavolejte nám zdarma 800 856 856.

zaregistrovat se

práce

pro dělníky

Hledáte manuální práci ve výrobě či uplatnění na dělnických pozicích? Sháníte krátkodobou brigádu nebo stabilní zaměstnání na stálý úvazek? Máme je pro vás!

V Randstad najdete pracovní nabídky ze všech koutů České republiky, máme uplatnění vhodné pro ženy i muže různého věku, které často nevyžaduje žádnou konkrétní kvalifikaci či zkušenosti.

Spolupracujeme s významnými výrobními podniky, které svým zaměstnancům běžně poskytují spousty výhod, například dopravu, stravu i ubytování zdarma či s příspěvkem, placené přesčasy a benefity, dovolenou navíc a mnohé další. Podívejte se na naši nabídku práce a určitě najdete pozici, která vás zaujme.

Jak najít dělnickou pozici v české republice

Zaujala vás některá z pozic?

Zaregistrujte se, prosím, pomocí formuláře níže. Naši konzultanti se vám následně ozvou a osobně s vámi proberou konkrétní nabídku i vaše představy o práci.

registrovat se

získejte skvělou práci v dělnických profesích

zaregistrovat se
kontakt, osobní pohovor

Chcete s námi mluvit osobně?

Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin.

kontakt, email, telefon, nabídka

Nevybrali jste si?

Nechte nám na sebe spojení i tak, budeme vás kontaktovat s dalšími nabídkami. Je to snadné - potřebujeme jen vaše jméno, telefon nebo email!

nechat kontakty