sociální zodpovědnost

Je zodpovědností každého z nás vrátit něco společnosti, ve které žijeme. 

Utváříme svět práce

Místem našeho podnikání je trh práce, svět, který naší činností tvarujeme a měníme. Jsme si vědomi vlivu, který naše podnikání má a z něj vyplývající odpovědnosti a je naším prvořadým cílem, aby tento vliv byl vždy pozitivní. I proto jsme spojili síly s ostatními významnými hráči z řad personálních agentur, a společně se pod hlavičkou Asociace poskytovatelů personálních služeb APPS, snažíme kultivovat prostředí, ve kterém podnikáme. Naším společným cílem je podpora standardů kvality v našem oboru a prosazování legislativních opatření, která přispívají ke zlepšení situace na trhu práce. Usilujeme o jeho transparentnost, upozorňujeme na nejpalčivější problémy a snažíme se pro ně najít řešení. Všichni naši zaměstnanci se při práci řídí platnými zákony, profesními standardy a zásadami i profesionálním a etickým kodexem.

Chráníme prostředí kolem nás

Snažíme se zmírnit negativní dopady, které by mohla naše činnost mít na životní prostředí. V našich kancelářích třídíme papír, plasty a další odpad, recyklujeme tonery a cartridge, tiskneme na recyklovaný nebělený papír a používáme vratné barely na pitnou vodu. Také omezujeme používání služebních automobilů pouze na nejnutnější účely, a pokud je to možné, snažíme se jezdit městskou hromadnou dopravou. 

Práce má hluboký vliv na stav naší společnosti.

Naším zájmem je zájem všech 

Jsme hrdí na to, že dokážeme najít uspokojující uplatnění pro naše kandidády a kvalitní pracovníky pro naše klienty, ale náš závazek společnosti tady nekončí. Cítíme zodpovědnost vůči lidem a komunitám, pro které pracujeme. Snažíme se vždy mít na paměti zájmy všech zúčastněných stran, ceníme si našich vztahů a chováme se k lidem s respektem. Vážíme si různorodosti a jsme zásadně proti jakékoliv diskriminaci.

Etická linka

Provozujeme anonymní telefonní linku a speciální email, které může využít kdokoliv, kdo by měl podezření, že došlo ke zvláště závažnému porušení postupů v souvislosti s podnikáním naší společnosti, a chtěl by tuto skutečnost nahlásit. 

rychlé odkazy

Agenturní zaměstnání - jak to funguje, na co máte právo a na co si dát pozor

zobrazit celé
všechny články

Vlastní podnikání? Češi se ho spíš bojí.

zobrazit celé
všechny články

Jak přežít open space? Vybudujte si svůj vlastní svět!

zobrazit celé
všechny články