Williams Martini Racing Team

Randstad se stal partnerem Williams Martini Racing, jednoho z vedoucích týmů Formule 1 v roce 2006.

Na rozdíl od ostatních závodních týmů Formule 1 je tým Williams Martini Racing kompletně nezávislý. Téměř o veškeré své záležitosti se stará sám, proto je pro něj prvořadé mít ve svých řadách ty správné lidi.

Randstad, stejně jako Williams, uznává kulturu vysokého nasazení a výkonu. Jsme si vědomi toho, že každý jednotlivý člen našeho týmu ovlivňuje náš celkový výkon, a náš úspěch měříme podle naší schopnosti ty nejlepší lidi na trhu získat.

Formule
Rychlá plachetnice Clipper Stad Amsterdam

rychlá plachetnice Clipper Stad Amsterdam

V devatenáctém století se plachetnice plavily po velkých obchodních cestách celého světa, převážely náklady čaje, koření z Číny a zlato z Kalifornie a Austrálie. Jejich vysoké stožáry unesly více plachet, než ostatní konvenční lodě jejich doby.

Díky tomu dokázaly plout rychlostí, které na moři nikdy nikdo předtím nedosáhl. Clipper Stad Amsterdam je inspirovaná těmito plavidly z 19. století a je jednou z pouhých dvou plavbyschopných rychlých plachetnic na světě.

Stejně jako její předchůdkyně z 19. století, i ona může dosáhnout velmi vysokých rychlostí a dokázala to v roce 2000 svým vítězstvím v závodu Cutty Sark Tall Ships. Strávit den na její palubě pod 31 bílými plachtami vlajícími na impozantních stožárech z teakového a mahagonové dřeva, je nezapomenutelný zážitek.

Velmi podstatnou součástí projektu rychlé plachetnice Clipper byla pro Fritse Goldschmedinga a Randstad možnost pomoci lidem připravit se na vstup do světa práce.

Během její výstavby nabídli možnost získat pracovní zkušenosti a zaškolení 138 nezaměstnaným, které účast na projektu vybavila dovednostmi a sebedůvěrou potřebnou k zahájení úspěšné kariéry. I dnes Clipper stále pomáhá nováčkům v plavebním průmyslu a pohostinství získat pracovní zkušeností a možnost naučit se novým věcem.

VSO

Partnerství s projektem VSO (Voluntary Service Overseas), které společnost Randstad zahájila v roce 2004, navázalo na její stálou snahu o podporu udržitelnosti a boji proti chudobě ve světě.

Randstad i VSO pracují v rozdílném kontextu, ale náš cíl je stejný: propojit ty správné talenty s tou správnou prací. Pro VSO tohle znamená propojit dobrovolníky s těmi správnými znalostmi a schopnostmi s komunitami v rozvojovém světě, které potřebují právě tyto konkrétní zkušenosti.

Jak podporujeme VSO projekt:

  • Pomáháme hledat a získávat dobrovolníky po celém světě
  • Poskytujeme strategickou i praktickou podporu
  • Poskytujeme finanční podporu
  • Podporujeme naše lidi, aby se účastnili hledání dobrovolníků
  • Podporujeme naše lidi, aby se sami stali dobrovolníky 
VSO
dum_tri_prani

Dům tří přání

Dům tří přání je místem, kde mohou vyslovit svá přání děti, kterých se na ně nikdy nikdo nezeptal. Poskytuje jim bezpečné zázemí a odbornou pomoc a nabízí profesionální podporu i jejich rodinám.

Dobrý anděl

Když malé dítě onemocní závažnou a dlouhodobou nemocí, je to velká a těžká rána pro něj a celou jeho rodinu. Jeden z rodičů musí opustit ze dne na den své zaměstnání, aby mohl být nemocnému dítěti na blízku. Příjmy klesnou a výdaje spojené s léčbou postupně rostou a rodina se ocitá ve finanční tísni. Proto jsou zde Dobří andělé, kteří rodinám dlouhodobě zasílají finanční příspěvky, a to po celou dobu léčby i rekonvalescence.

Dobrý Anděl