international hiring specialist, praha 1

kontakt
michaela neumannová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 1
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
8578
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Randstad je předním hráčem na poli agenturního zaměstnávání v České republice a celosvětově v rámci své pobočkové sítě nabízí svým klientům personálně-poradenské služby špičkové kvality.

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „International Hiring Specialist“, který doplní náš tým o dalšího profesionála, který bude zastřešovat projekty zaměřené na nábor cizinců k našim klientům po celé republice.

Co Vás na pozici čeká?

- řízení projektu International Hiring – nábor pracovníků z ciziny pro naše významné klienty
- komplexní koordinace náborového procesu zahraničních zaměstnanců pro umístění u našich klientů napříč celou ČR (nábor, doprava do ČR, ubytování, dokumentace dle platné legislativy, následná podpora při integraci)
- spoluúčast na klientských schůzkách za část mezinárodního náboru
- spolupráce s pobočkovou sítí a back office středisky pro organizační zajištění projektů
- komunikace s úřady a dohled nad dodržením všech legislativních požadavků a formálních procesů souvisejících s náborem cizinců
- strategické plánování dodavatelů a zdrojů pro zajištění hladkého průběhu projektů
- projektový management, kontrola plnění a procesů náboru, reporting vedení

Koho hledáme?

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost z oblasti recruitmentu, agenturního zaměstnávání, ideálně přímo s náborem cizinců
- zkušenost s projektovým managementem a prokazatelná znalost projektového řízení
- výborná znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli a managementem
- rámcová znalost zákoníku práce, pracovně právní problematiky v kontextu zaměstnávání cizinců
- pokročilé znalosti práce na PC (MS Office) - Excel, PowerPoint
- výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

- cenné zkušenosti v oblasti mezinárodního náboru u předního hráče na trhu práce
- profesní rozvoj a nové dovednosti spojené s řízením projektů
- možnost spolupráce s profesionály ve svém oboru
- pravidelná školení v oblasti legislativy, projektového řízení a náboru
- možnost samostatně si plánovat a řídit své pracovní aktivity
- balíček firemních benefitů a Cafeterie
- 30 dnů dovolené a možnost práce z domova
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na Multisport a stravenkovou kartu
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- notebook a smartphone s tarifem k volání pro soukromé účely
- služební automobil s možností využití i k soukromým účelům
- pravidelné celofiremní akce
- občerstvení na pracovišti
- krásné pracovní prostředí v moderních kancelářích v centru Prahy

Jdete do toho?

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi potkáme osobně v našich kancelářích v centru Prahy!

Přejeme hodně úspěchů!
Randstad tým