randstad professionals director, praha 1

kontakt
michaela neumannová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 1
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
8858
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

O nás

Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá šéfa divize Professionals pro Českou republiku. Hledáme zkušeného lídra, který bude strategicky vést jednu ze čtyř klíčových divizí Randstadu - divizi Professionals, zaměřenou na službu Permanent Placement pro naše významné klienty.

Pokud hledáte novou pracovní výzvu, kde budete moci reálně uplatnit své leadership kvality a zkušenosti z byznysu, pojďte doplnit náš top-management a společně budovat ještě úspěšnější Randstad!

Co nabízí role Business Line Director?

Business Line Director šéfuje celé divizi Professionals za Českou republiku a je strategickým lídrem pro udržení a rozvoj této významné Business Line (BL). V rámci svých klíčových odpovědností zejména:

  • zodpovídá za chod celé BL, efektivní řízení a ekonomické výsledky celé BL
  • je součástí top-managementu, podílí se na nastavování a implementaci strategie za svěřenou BL
  • řídí Branch Managery poboček v rámci svěřené BL Professionals po celé republice, primárně Praha, Brno, Ostrava
  • rozhoduje o obchodní strategii svěřené BL a zodpovídá za finanční výsledky, vč. přípravy budgetů, forecastů, aj.
  • podílí se na obchodních jednáních u klíčových klientů & KA management
  • úzká spolupráce a reporting přímo GM Randstadu (komunikace v angličtině)

Koho hledáme?

Business Line Director je stratég, který buduje a rozvíjí jednu z nejdůležitějších BL v Randstadu. Mezi klíčové kvality lídra na této pozici rozhodně patří:

  • strategické myšlení, silná orientace na výsledek a people management skill
  • zkušenosti z byznysu, ideálně z oblasti služeb, ideálně Recruitment & Staffing business
  • umí efektivně vést obchodní jednání a stává se cenným partnerem klíčových klientů
  • v rámci své kariéry působil/a na manažerských pozicích či v leadership roli
  • je týmový hráč a umí efektivně vést a motivovat své lidi - manažery na pobočkách
  • je cílevědomá osobnost s drivem a silnou orientací na výsledek
  • výborná znalost anglického jazyka na úrovni vedení obchodního jednání
  • aktivní řidič, sk. B pro realizaci pracovních cest po republice

Co můžeme nabídnout?

  • příležitost převzít jednu z klíčových divizí Randstadu a dovést BL Professionals k dalším úspěchům
  • různorodou a zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti na úrovni top-managementu
  • velký prostor pro seberealizaci v rámci svěřené BL
  • týmová práce v moderních kancelářích v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad
  • skvělý tým zkušených a stabilně fungujících kolegů
  • motivující fixní ohodnocení a k tomu bonusový systém dle dosažených výsledků
  • odpovídající zaškolení a podporu v rámci výkonu role
  • systém Cafeterie na benefity, zahrnující příspěvky na volnočasové aktivity, stravné, penzijní či životní připojištění
  • pracovní vybavení, vč. notebooku a smartphone také k soukromému volání
  • služební automobil manažerské kategorie i pro soukromé účely
  • možnost pracovat z domova a využívat flexibilní pracovní dobu
  • odpočinek v rámci 30 dnů volna
  • občerstvení na pracovišti a dobrá káva
  • pravidelné celofiremní teambuildingy několikrát ročně
  • otevřenou firemní kulturu, kde všichni usilujeme o jedno - stát se jedničkou na trhu :)

Jdete do toho?

Oslovila Vás příležitost stát se součástí Randstadu? Pokud je pozice Business Line Director to pravé pro Vás, pošlete nám Váš profil spolu s motivačním dopisem a budeme se těšit na setkání u kávy na naší centrále v centru Prahy. Přejeme hodně štěstí!

Tým Randstad