recruiter v náborovém týmu zličín, praha 1

kontakt
martina vodehnalová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 1, hlavní město praha
obor
Personalistika a HR
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
8936
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Skvělá šance pro získání nových zkušeností, do našeho náborového týmu na Zličíně hledáme posilu. Pokud Vás baví práce v týmu, hledáte různorodou brigádu a chcete získat nové poznatky ohledně náboru, jedná se o nabídku právě pro Vás!

Jaká bude náplň práce?

- Nábor kandidátů na různorodé pozice

- Organizace výběrových řízení po celých Čechách, prezentace pracovních pozic, testování kandidátů

- Účast na Assessment Centrech (i mimo Prahu), což zahrnuje časté výjezdy autem.

- Práce s interními systémy - práce s kandidáty

- Organizace lékařských prohlídek

- Komunikace s ostatními odděleními společnosti a samotným klientem

- Personální administrativa

Koho hledáme?

- Hledáme člověka energického a pozitivního, s chutí rozvíjet svůj potenciál.

Zkušenosti s náborem zaměstnanců jsou velkou výhodou, ne však podmínkou.

- Pokud jste rádi součástí kolektivu, dotahujete věci do konce a nemáte problém s prací na PC a dodržováním termínů, pak je tato práce vhodná právě pro Vás!

- Řidičský průkaz je podmínkou (aktivní řidič)

- Datum nástupu: ihned

Co nabízíme?

- Různorodou a zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti

- Odpovídající zaškolení a kariérní růst

- Přátelský tým spolupracovníků

- Občerstvení na pracovišti

- Místo výkonu práce: Praha Zličín + výjezdová místa

- Mzda 100 Kč/hod

- Datum nástupu: ihned/dohodou

O společnosti:

Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve více než 40 zemích, v jeho 4195 pobočkách pracuje téměř 26 000 zaměstnanců. Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, Inhouse řešení, executive search a komplexní řešení v oblasti HR.

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.