sourcing consultant - brno

kontakt
michaela neumannová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
9266
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Chceš propojovat zajímavé lidi se skvělými pracovními příležitostmi? Baví Tě technologie a na sociálních sítích visíš denně? Umíš si rychle vyhledat, co potřebuješ? Přidej se k nám a dostaneš zaplaceno za to, že jsi koumák, kterému neunikne žádný zajímavý kandidát.

Jsme předním hráčem v oblasti recruitmentu na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme náš tým konzultantů v Brně.

Co dělají naši konzultanti?

Tvou hlavní náplní práce v roli Sourcing Consultanta bude především:

  • sjíždění sociálních sítí – čím více, tím lépe
  • vyhledávání zajímavých kandidátů dle požadavků našich klientů
  • pokec se zajímavými kandidáty, kterým můžeme nabídnout skvělé pracovní příležitosti u našich klientů
  • práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • práce v týmu dalších kolegů, kteří se specializují na nábor "ajťáků" a dalších specialistů z nejrůznějších oborů

Co nabízíme?

Prací u nás máš možnost získat:

  • cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu u předního hráče na trhu práce
  • nové dovednosti spojené s náborem a technologiemi
  • mentoring ze strany našich zkušených kolegů - profíků na nábor a pravidelná školení
  • k tomu až 30 dnů placeného volna, možnost práce z domova
  • Cafeterie systém, stravenky, MultiSport karta
  • notebook a smartphone
  • krásné pracovní prostředí v moderních kancelářích v centru Brna
  • bez příkras opravdu přátelský tým stejně laděných kolegů

Koho hledáme?

Role Sourcing Consultanta vyžaduje nadšení pro práci se sociálními sítěmi a databázemi a chuť propojovat nejrůznější zajímavé odborníky se skvělými pracovními příležitostmi u našich klientů. V našem týmu budeš úspěšný, pokud:

  • tweetuješ, bloguješ, postuješ a znáš LinkedIn
  • jsi aktivní a nebojíš se komunikovat s lidmi na sociální síti či po telefonu
  • máš bystrou mysl a na základě klíčových slov dokážeš zvolit cestu a vyhledat cílový profil
  • umíš si zorganizovat svůj čas a vhodně zvolit priority v rámci pracovního dne
  • mluvíš anglicky a baví tě komunikace s lidmi
  • vše ostatní Tě naučíme :)

Jdeš do toho?

V případě, že se chceš stát součástí našeho týmu a nastartovat svou kariéru v HR, pošli nám své CV a my se s Tebou rádi potkáme osobně.