sourcing consultant, brno

kontakt
michaela neumannová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
9058
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Chceš propojovat zajímavé lidi se skvělými pracovními příležitostmi? Baví Tě technologie a na sociálních sítích visíš denně? Umíš si rychle vyhledat, co potřebuješ? Přidej se k nám a dostaneš zaplaceno za to, že jsi koumák, kterému neunikne žádný zajímavý kandidát.

Jsme předním hráčem v oblasti recruitmentu na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme náš tým recruiterů v Brně.

Co dělají naši konzultanti?

Tvou hlavní náplní práce v našem týmu bude především:

  • spolupráce v týmu recruiterů na zajímavých náborových projektech
  • sjíždění sociálních sítí a práce s databází
  • vyhledávání zajímavých kandidátů dle požadavků našich klientů
  • komunikace s kandidáty, kterým můžeme nabídnout zajímavé pracovní příležitosti u našich klientů
  • práce v týmu dalších kolegů, kteří se specializují na nábor zaměstnanců

Co nabízíme?

Prací u nás máš možnost získat:

  • cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu u předního hráče na trhu práce
  • nové dovednosti spojené s náborem a technologiemi
  • mentoring ze strany zkušených kolegů a pravidelná školení z oblasti náboru
  • možnost samostatně si plánovat své pracovní aktivity
  • balíček firemních benefitů a systém Cafeterie
  • 30 dnů placeného volna, home-office, Multisport a stravenková karta
  • notebook a smartphone
  • pravidelné celofiremní akce a teambuildingy
  • krásné pracovní prostředí v moderních kancelářích v centru Brna
  • přátelský tým pozitivně naladěných kolegů, kde nechybí zábava a týmová práce

Koho hledáme?

Role Sourcing Consultanta vyžaduje nadšení pro práci se sociálními sítěmi a databázemi, dávku selského rozumu :) a chuť komunikovat s kandidáty a učit se novým věcem! V našem týmu budeš úspěšný/á, pokud:

  • máš ideálně předchozí zkušenost z náboru, call centra, či komunikace s klienty (není podmínkou)
  • jsi zdatným uživatelem PC, znáš sociální sítě a LinkedIn
  • jsi aktivní a nebojíš se komunikovat s lidmi na sociální síti či po telefonu
  • máš bystrou mysl a na základě klíčových slov dokážeš zvolit cestu a vyhledat cílový profil
  • umíš si zorganizovat svůj čas a vhodně zvolit priority v rámci pracovního dne
  • mluvíš anglicky (opravdu mluvíš :) a baví tě komunikace s lidmi - podmínkou!
  • vše ostatní Tě naučíme :)

Jdeš do toho?

V případě, že se chceš stát součástí našeho týmu a propojovat specialisty se zajímavými pracovními příležitostmi, pošli nám své CV a my se s Tebou rádi potkáme osobně.